Techniczne SEO

Analiza logów serwera

Jest to cenna praktyka SEO, która umożliwia identyfikację problemów indeksacji, wykrycie błędów technicznych i optymalizację struktury witryny.

Optymalizacja danych strukturalnych

Optymalizacja mikrodanych to proces wprowadzania strukturyzowanych danych na Twoją stronę, które pomagają wyszukiwarkom lepiej zrozumieć treści.

Optymalizacja crawl budgetu

Na podstawie analizy crawl budgetu, zaproponujemy optymalizacje mające na celu zoptymalizowanie wykorzystania budżetu crawlowania.

Optymalizacja Core Web Vitals

Optymalizacja Core Web Vitals jest kluczowa dla zapewnienia doskonałego doświadczenia użytkownika i lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja linkowania wewnętrznego

Optymalizacja linkowania wewnętrznego przyczyni się do lepszej nawigacji po Twojej witrynie, usprawni indeksację treści przez roboty wyszukiwarek oraz wzmacnia powiązania między stronami.

Optymalizacja struktury strony

Poddamy analizie i optymalizacji hierarchię stron, aby najważniejsze treści były wyraźnie wyróżnione.

Analiza heat map

Optymalizacja na podstawie analizy heat map pozwoli Ci zwiększyć zaangażowanie użytkowników, poprawić konwersje i osiągnąć lepsze wyniki biznesowe.

Audyt profilu linkowego

Nie ryzykuj utraty widoczności w wynikach wyszukiwania z powodu nieodpowiedniego profilu linkowego.

Mobile SEO

Nie trać ruchu i klientów ze względu na niezoptymalizowaną witrynę mobilną.

Migracja serwisu

Bez względu na to, czy przenosisz swoją witrynę na nową platformę, zmieniasz strukturę URL czy dokonujesz aktualizacji technologicznych, nasz doświadczony zespół zadba o płynne i bezpieczne przeniesienie Twojej witryny.

Tworzenie mapy topical authority

Zaawansowana strategia pozwala zbudować topical authority Twojej witryny i wyróżnić się na tle konkurencji.

Przywracanie ruchu po spadkach

Przeprowadzimy dogłębne badanie przyczyn spadku ruchu, analizując zmiany w algorytmach wyszukiwarek, problemy techniczne, konkurencję i inne czynniki wpływające na widoczność Twojej witryny.

Sprawdź, czego potrzebuje Twoja strona

O co pytają nas klienci?

Nie znalazłeś tutaj odpowiedzi? Po prostu wyślij wiadomość z dowolnym pytaniem, a odpowiemy na nie w ciągu 30 minut.

Podczas konsultacji, a następnie audytu Twojej strony jesteśmy w stanie zaproponować najskuteczniejsze rozwiązanie, które pozytywnie wpłynie na stan witryny

Techniczne SEO to aspekt optymalizacji strony internetowej, który obejmuje wszystkie techniczne elementy strony mające na celu poprawę jej indeksowania i interpretacji przez wyszukiwarki internetowe.

Tak, każda z wymienionych usług jest dostępna za dodatkową opłatą. Chociaż niektóre elementy są realizowane w ramach podstawowej optymalizacji SEO, oferujemy również dodatkowe usługi w zależności od specyficznych problemów, które zidentyfikujemy na Twojej stronie internetowej. Te dedykowane usługi pomogą skierować uwagę na konkretny problem, aby zapewnić jak najlepsze wyniki.

Koszty związane z dodatkowymi usługami zależą od różnych czynników i są zawsze ustalane indywidualnie na podstawie audytu strony. Audyt pozwala nam zrozumieć, jakie działania są najbardziej potrzebne, aby poprawić jej ranking w wynikach wyszukiwania.

To podejście gwarantuje, że nasze działania są skierowane na te obszary, które najbardziej potrzebują poprawy, co pozwala efektywnie wykorzystać Twój budżet bez niepotrzebnego przepalania środków. Dlatego określenie kosztów jest procesem indywidualnym i zależy od specyficznych potrzeb Twojej strony.