Google Ads Specialist

Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w obszarze kampanii PPC, który będzie odpowiedzialny za opracowywanie, wdrażanie oraz optymalizację strategii kampanii Google Ads dla naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Opis stanowiska

  • prowadzenie kampanii Google Ads dla naszych klientów,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii w prowadzonych projektach,
  • analiza oraz raportowanie efektywności podejmowanych działań,
  • optymalizacja oraz usprawnianie procesów w dziale,
  • komunikacja z klientami, zapewniająca obsługę na najwyższym poziomie,
  • współpraca z innymi działami w zakresie obsługi klientów,
  • posiadają minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, które poparte zostanie przesłaniem portfolio wraz z CV,
  • doskonale operują takimi narzędziami jak panel Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager czy Google Merchant Center
  • posiadają zdolności analityczne oraz umiejętność optymalizacji podejmowanych działań,
  • śledzą i wykorzystują w swojej pracy najnowsze trendy w branży,
  • cechuje kreatywność i inicjatywa we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • pełne wdrożenie i liczne szkolenia obejmujące tematykę:
    • marketingu internetowego (SEO, SEM),
    • rozwoju kompetencji miękkich,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B umowę o dzieło (useme.pl) lub umowę zlecenie,
  • niezależnie od formy zatrudnienia możliwość skorzystania z płatnego urlopu w zakresie od 20 do 26 dni,
  • premie oraz wycieczki integracyjne za zrealizowanie kwartalnych celów firmy,
  • realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • możliwość wpływu na usprawnienie naszej agencji – Twój głos się liczy.
  • w zależności od doświadczenia przewidujemy wynagrodzenie na poziomie od 6 500 do 8 500 PLN netto

Przesyłając aplikację pamiętaj o dołączeniu swojego portfolio!

Jeśli chcesz być częścią naszej agencji, która stale się rozwija, uczestniczyć w innowacyjnych projektach i rosnąć razem z nami, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie!

Jeśli czujesz, że to miejsce dla Ciebie – porozmawiajmy!